Keli faktai apie alyvuogių aliejų

2012 gegužės 18 alyvuogių aliejus Verta žinoti

The Olive Tree ~ Italy

  • Sergant vėžiu, alyvuogių aliejumi rekomenduojama pakeisti anksčiau naudotus riebalus. Galima pasigaminti maistingą ir vertingą užkandėlę su juoda duona petražolėmis ir česnakais. Tai padės jums stiprinti imunitetą ir gauti reikalingų medžiagų. Kaip paruošti: susmulkinkite petražoles ir česnakus, užlašinkite citrinos sulčių ir įpilkite šlakelį alyvuogių aliejaus. Pamaišykite šaukšteliu ir palikite trumpam pastovėti, kad aliejus įgautų česnako, petražolių ir citrinos skonį. Pusę riekės juodos duonos supjaustykite kubeliais ir pagardinkite paruoštu aliejumi.

  • Kad ir kaip gražiai atrodyti alyvuogių aliejaus butelis ant palangės, jokiu būdu nelaikykite jo šiltoje, saulės apšviestoje vietoje. Manoma, kad taip šildamas aliejus tampa ne tik nemaistingu, bet ir žalingu sveikatai. Alyvuogių aliejų laikykite tamsioje ir vėsioje vietoje.

  • Alyvuogių aliejus puikiai tinka norint pasigaminti aromaterapijai ir masažams naudojamus aliejus. Tereikia norimą augalą susmulkinti ir suberti į aliejų, vėliau nukošti.

  • Alyvuogių aliejus puikiai tinka nagams ir nagų odelei stiprinti,  pažeistai odai, slenkant plaukams. Juo galima tepti norimas vietas, naudoti kaip veido ir plaukų kaukę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *